szkoleniappoz2 Na usługi firmy Dante-BHP w zakresie ochrona przeciwpożarowa składają się:

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu ochrona przeciwpożarowa,
  • Opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,
  • Audyt wyposażenia obiektów w instrukcje przeciwpożarowe, znaki bezpieczeństwa dotyczące ochrony ppoż. i ewakuacji oraz w podręczny sprzęt gaśniczy.

Odpowiednio zaprojektowany i zainstalowany system ochrony przeciwpożarowej to bez wątpienia jeden z najważniejszych kroków, które trzeba poczynić jeszcze zanim budynek zostanie oddany do użytku. Warto wspomnieć, również że standardy PPZ zmieniają się, dlatego czasami w starszych typach budynków trzeba wprowadzić pewne zamiany, aby w razie kontroli lub co gorsza, zagrożenia żywiołem, wszystko funkcjonowało tak, jak należy. Ważna jest także wiedza osób, które w budynku przebywają i będą musiały zareagować na zagrożenie.

Jako organizacja szkoleniowa prowadzimy szeroki zakres kursów zarówno dla dużych, jak i mniejszych firm. W ramach takiej wizyty przeprowadzamy również szczegółowy audyt wyposażenia obiektu – sprawdzamy instrukcje przeciwpożarowe, znaki bezpieczeństwa, działanie systemów ochronnych, funkcjonalność dróg ewakuacji oraz sprzęt gaśniczy zainstalowany na terenie budynku. Pomagamy także w opracowaniu instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, jak również staramy się przemycić jak najwięcej rozwiązań do zapamiętania dla pracowników, którzy w obliczu pożaru muszą doskonale wiedzieć jak się zachować.

Wszystkie szkolenia i usługi prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę wykładowców, którzy o bhp wiedza wszystko i od wielu lat dzielą się swoją wiedzą z innymi. Artykuły zostały opracowane zgodnie z wytycznymi i zaprezentowane w jak najbardziej zrozumiały sposób. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ dobrze przeszkolona kadra pracownicza, to gwarancja bezpieczeństwa w przypadku losowych sytuacji, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia osób przebywających w budynku.