Nasza firma istnieje na rynku od 2011 roku, na początku zajmowaliśmy się bezpieczeństwem i higieną pracy. Doświadczenie w zakresie BHP sięga 2005 roku. Tyle lat stażu na rynku pracy gwarantuje pełny profesjonalizm, rzetelność oraz bardzo wysoką jakość świadczonych usług. Prowadzimy szkolenia dopasowane do potrzeb każdego klienta. Prowadzona przez nas firma współpracuje z laboratorium higieny pracy w zakresie prowadzenia badań czynników szkodliwych, oraz ratownikami medycznymi. Priorytetem dla nas jest posiadanie jak najlepszego kontaktu z klientem. Celem naszych działań jest możliwość prowadzenia szkoleń na terenie innych miast Polski dlatego powstał oddział bhp Legnica.

Usługi bhp Legnica są dostosowane dla każdego, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, w usługach oferowanym klientom można znaleźć:

Pomiary oświetlenia na stanowisku pracy – Przeprowadzamy badania natężenia oświetlenia w firmach, instytucjach, halach, w każdym miejscu gdzie wymagany jest odpowiedni poziom natężenia światła. Właściwe natężenie światła wpływa na dobre samopoczucie i poprawia jakość pracy.

Ochrona przeciwpożarowa – Oferujemy prowadzenie szkoleń w zakresie ochrony przeciwpożarowej, tworzenie instrukcji przeciwpożarowych oraz wyposażenie audyt wyposażenie przeciwpożarowego i znaków bezpieczeństwa.

Dokumentacja BHP – Szkolenia bhp Legnica są związane z organizacją i prowadzeniem szkoleń bhp, wszelką dokumentacją, oceną ryzyka zawodowego, prowadzeniem wszystkich postępowań powypadkowych, oceną higieny pracy, tworzeniem instrukcji z zakresu bhp oraz dokonywaniem oceny ergonomii stanowisk pracy.

Szkolenia wstępne i okresowe BHP – Dedykowane dla osób posiadających umowę o pracę, praktykantów, stażystów oraz osób zatrudnionych na umowę-zlecenie i umowę o dzieło. Prowadzimy szkolenia BHP dla nowo zatrudnionych pracowników i osób, którzy nie są pracownikami. Przeprowadzane szkolenia BHP są dostępne dla:

• Pracowników na stanowiskach robotniczych;

• Pracowników administracyjno-biurowych i innych (możliwość szkolenia w formie samokształcenia kierowanego);

• Pracowników inżynieryjno-technicznych (możliwość szkolenia w formie samokształcenia kierowanego);

• Pracodawców oraz osób kierujących pracownikami (możliwość szkolenia w formie samokształcenia kierowanego);

• Pracodawców wykonujących zadania służb BHP (możliwość szkolenia w formie samokształcenia kierowanego);

• Pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy i osób wykonujących zadania tej służby.